Fiş & Stok Hareketleri

Fiş & Stok Hareketleri

Müşteri ve Tedarikcilerinize ait stok giriş çıkış işlemlerinizi Fiş ve Fatura Ekranları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle ön muhasebe ve parekende satışı olan firmalarda Fiş Hareketleri daha çok kullanılmaktadır.

Firmanızda alım satım yaptığınız tüm Yumurta, Yem, Hammadde, Akaryakıt, Hizmet, Mamül ve Sarf Malzemelerinizin her türlü giriş çıkış işlemlerini Stok Fişi Ekranından yapabilirsiniz. Sistemimizde aşağıdaki işlem türleri ile sınırsız işlem yapılabilmektedir; Alış irsaliyesi,Satış İrsaliyesi,Üretimden Depoya Giris,Sarf Fişi,Fire Fişi,Alış İade İrsaliyesi,Satis Iade Irsaliyesi,Depolar Arasi Transfer,Konsiye Giriş,Sayim Stok Giris,Sayim Stok Çikis,Konsiye Çıkış,Kümes Yumurta Üretimleri,Yem Tüketimleri,Dahili Kulanım,Viyol Tüketimleri,Üretimden Giriş,Üretime Çıkış.

Fiş işlemlerinde Türk Lirası, Dolar ve Euro türünde işlemler yapabilirsiniz. Anlık döviz kuru sistem tarafından otomatik olarak çekilmektedir. Aynı zamanda kullanım esnekliği için isterseniz kuru siz de elle girerek işlem yapabilirsiniz.

Fiş stok sistemi evrensel stok giriş çıkış özelliklerini barındırmanın yanı sıra yumurta yetiştiriciliği yapan sektöre has özellikler de ayrıca geliştirilmiştir.

Fiş hareket ekranı ile Sipariş ekranı entegre olarak çalışabilmektedir. Firma bünyesinde yada bayi ekranlarından oluşturulan sipariş formları tek tuşla fiş hareketine dönüştürülebilmektedir.

Fiş hareketleri ile ilgili ihtiyaç duyulabilecek tüm raporlamalar sistemde mevcut olup firmanızın ihtiyaçlarına göre ek raporlar da geliştirilebilir. Sitemdeki Tüm Raporları PDF, Excel ve diğer formatlarda indirebilir yada direk yazdırabilirsiniz.

Örnek Fiş Hareketleri Ekranımız;Detaylı Bilgi İçin Arayın! 0534 892 37 82