Kantar Takip Sistemi

Kantar Takip Sistemi

Kendi yemini üreten ve bünyesinde araç kantarı bulunan firmalarımız için geliştirdiğimiz Kantar Takip Programı ana sistem ile entegre çalışabilme özelliğine sahiptir.

Tüm tartım bilgileri hem sisteme entegre olarak eş zamanlı kaydedilmekte hem de firma yetkililerine istenildiğinde E-Posta veya SMS ile bilgi gönderimi otomatik olarak sağlanmaktadır. Kantar fişleri çıktı alınmasa da sistem üzerinden otomatik takip edilmektedir.

Kantar fişleri otomatik olarak sisteme yansıtılmaktadır. Kantar fişi basımı ve entegrasyonu firmamız tarafından hazırlanan program ile yapılmaktadır. Mevcut program "Esit" kantar markası ile uyumlu olarak hazırlanmış olup istenildiğinde firmanızdaki diğer kantar markalarına göre geliştirilebilir.

Kantar Programı firmamız bünyesinde geliştirilmiş kendi başına çalışabilen bir program olup, kantar programında olması gereken tüm özellikleri barındırmaktadır. Kantar programına özgü alan ve ekranlar burada detaylıca anlatılmamış olup daha fazla bilgi için Divizyon web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kantar Takip Programının Ekran Görüntüleri;


Firma Tanımları Ekranı;Araç Tanım Ekranı;Malzeme Tanım Ekranı;Windows Programı İçerisindeki Rapor Ekranı; (Bilgiler ana sisteme otomatik kaydedildiğinden günlük rapor haricindeki tüm raporlar sistem üzerinden alınabilmektedir.)


Firmaya Özgü Kantar Fişi Tasarım Ekranı;

* Kantar Programı firmamız bünyesinde geliştirilmiş kendi başına çalışabilen bir program olup, kantar programında olması gereken tüm özellikleri barındırmaktadır. Kantar programına özgü alan ve ekranlar burada detaylıca anlatılmamış olup daha fazla bilgi için Divizyon web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Arayın! 0534 892 37 82