Hakkımızda

Hakkımızda

Civciv yetiştiricileri ve yumurta üreticileri için hazırladığımız web tabanlı paket programımızla yumurtacılık sektöründe faaliyet yürüten firmalarımıza çözümler sunuyoruz.


Türkiye’nin tüm illerindeki üreticilerimize yerinde ve uzaktan destek sağlayarak sektördeki tüm firmalara ulaşmayı hedeflemekteyiz. Mevcut takip sistemimize ilave olarak, ihtiyaçları hazır programımız ile tam olarak karşılanamayan müşterilerimize özel yazılım projeleri gerçekleştirmekte ve/veya tamamen size özel modüllerle firmanıza çözüm üretmekteyiz.


Kümes takip sistemi, yumurta üreticileri ve yarka yetiştirici firmaların her türlü ihtiyacını karşılayacak şekilde geliştirilmiştir. Ayrıca çok çeşitli raporlama seçenekleri ve parametrik çalışma özellikleri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam uyum sağlamaktadır.


Kümes & Cari Takip Sistemi

Büyük yumurta fabrikaları ve orta ölçekli kobi işletmeleri için geliştirmiş olduğumuz kümes takip sisteminin genel olarak özelliklerinden bahsedeceğiz. Kümes takip sistemimiz aynı zamanda organik yumurta yetiştiricileri için de çeşitli modüller sunarak işlerini kolaylaştırmaktadır.


Öncelikle ilk ve en önemli özelliğimizden bahsetmek gerekirse, programımız web üzerinde çalışan ve herhangi bir kurulum gerektirmeyen bir yazılımdır. Dolayısı ile programımızı kullanmak isteyen müşterilerimizin bilgisayar çökmesi, virüs bulaşması, yazılım hatası, işletim sistemi ile uyumsuzluk gibi problemleri hiç düşünmeden rahatlıkla kullanabilirler.


Kümes Takip Sistemimizi kullanan müşterilerimiz Cari Hesap, Ürün & Stok, Fiş & Fatura, Kasa ve Kümes ile alakalı tüm özelliklerimizi kullanarak iş yüklerini oldukça azaltacaklardır.


İşletmeniz Avucunuzun İçinde!

Kümes & Cari Takip Sistemi, tam olarak bilgisayar, tablet ve mobil uyumludur. Bu sayede seyahat halindeyken, iş yerinizdeki tabletinizden veya mobil akıllı telefonunuzdan rahatlıkla işletmenizin durumu hakkında bilgi alabilir; üretim, cari, fatura, fiş vb. seçeneklerden istediğinize göz atabilirsiniz!

  • Büyük Ölçekli İşletme Çözümleri

    Kümes takip sistemi büyük işletme çözümü olarak geliştirilmiş ve tasarlanmıştır. Sınırsız sayıda kümes tanımı ve hayvan girişi yapılmasına olanak sağlayan sistemimiz büyük işletmeniz için vazgeçilmez olmaya aday!

  • Organik Yumurta Üretici Çözümleri

    Büyük işletmelerin yanında, kobi işletmesi sayılan organik yumurta üreticilerine ve hayvan sayısı az olan fabrikalara da hizmet vermekteyiz. Bu sayede maliyetlerinizi düşürerek zamandan tasarruf etmenizi de sağlıyoruz!

Detaylı Bilgi İçin Arayın! 0534 892 37 82