Yem ve Rasyon Reçete Modülü

  • Anasayfa /
  • Yem ve Rasyon Reçete Modülü

Yem ve Rasyon Reçete Modülü

Siz değerli müşterilerimizin günlük yem tüketimleri ve rasyon reçete takipleri sistem üzerinden entegre olarak yapılabilecek şekilde sunulmaktadır. Müşterilerimiz kümeslere uyguladıkları rasyonları dönemlik ve haftalık olarak sisteme tanıtabilmektedir.

Reçeteye bağlı yem üretimi yapıldığı zaman otomatik olarak hammadde stokları güncellenmektedir. Bu sayede hem yem stoğu hem de hammadde stoğu sistem üzerinden yapılabilmektedir.

Reçete tanımları firma yetkilileri ve veterinerler tarafından sisteme girilmekte, içeriğindeki tüm hammaddeler Ton bazında sisteme tanıtılabilmektedir. Kümeslerde kullanılan reçeteler geçmişe yönelik raporlanabilmektedir.

Aylık yem tüketimleri ile hammadde kullanım miktarları sistemde otomatik olarak takip edilmektedir. Kümeslerin yem tüketimleri otomatik olarak stokdan düşülürken yem üretimlerinde de stok dönüşümleri ve stok takibi otomatik olarak yapılmaktadır.

Örnek Rasyon Reçetesi Giriş Ekranı;


Yem Üretim Ekranı; Üretim esnasında son fiyatlar otomatik olarak çekilmekte olup üretim esnasında değiştirilebilir şekilde çalışmaktadır.


Tarih Bazında Üretilen Yemlerin Maliyet Raporu; (Özet)


Tarih Aralığına Göre Tüketilen Hammadde Raporu;


Yem Stok Durumu Örnek Raporu;

Detaylı Bilgi İçin Arayın! 0534 892 37 82