Fatura Modülü

Fatura Modülü

Stok giriş çıkış işlemlerini Fatura Ekranları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hem ön muhasebe hem de genel muhasebe işlemleriniz için Fatura ekranını kullanabilirsiniz. Faturalarınızın yazıcı üzerinden matbu fatura üzerine baskısını yapabileceğiniz gibi E-Fatura mükellefleri için e-fatura sistemi kullanabilecekleri altyapı firmamız tarafından hazırlanmıştır.

Firmanızda alım satım yaptığınız tüm Yumurta, Yem, Hammadde, Akaryakıt, Hizmet, Mamül ve Sarf Malzemelerinizin her türlü giriş çıkış işlemlerini Fatura Ekranından yapabilirsiniz. Sistemimizde aşağıdaki fatura türleri ile sınırsız işlem yapılabilmektedir;
Alış Faturası,Satış Faturası,Müstahsil Makbuzu,Satış İade Faturası,Alış İade Faturası.

Fatura işlemerinde Türk Lirası, Dolar ve Euro türünde işlemler yapabilirsiniz. Anlık döviz kuru sistem tarafından otomatik olarak çekilmektedir. Aynı zamanda kullanım esnekliği için isterseniz kuru siz de elle girerek işlem yapabilirsiniz.

Fatura hareketleri ile ilgili ihtiyaç duyulabilecek tüm raporlamalar sistemde mevcut olup firmanızın ihtiyaçlarına göre ek raporlarda geliştirilebilir. Sitemdeki Tüm Raporları PDF, Excel ve diğer formatlarda indirebilir yada direk yazdırabilirsiniz.

Örnek Fatura Hareketleri Ekranımız;

Örnek Fatura Yazdırma Ekranımız; (Matbu Matbaadan Alınan Form Üzerine)

Örnek Döviz İle Düzenlenmiş Fatura Ekranımız;

Detaylı Bilgi İçin Arayın! 0534 892 37 82