Kümes Tüketim ve Ölü Takibi

  • Anasayfa /
  • Kümes Tüketim ve Ölü Takibi

Kümes Tüketim ve Ölü Takibi

Günlük olarak kümes içinde takip edilen yumurta üretimleri haricindeki bilgiler için tasarlanmış ekran ile bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.

Kümeslerinizdeki günlük takip ettiğiniz; yem cinsi, miktarını ve fiyatını ayrıca günlük ölü sayısı ve ölen hayvanların detaylı takiplerini yapabilirsiniz. (Toplam ölü sayısı, toplam kilosu, tekil kilosu, ölüm şekillerine göre sayıları gibi aşağıdaki görselde bulunan tüm detayları).

Bu ekranımız özellikle veterinerlerin karar verme mekanizmalarına yardımcı olmak ve kayıt altına alıp raporlama için tasarlanmıştır.

Günlük yem durumunu ve personellerin yem ekleme ve haberleşme durumlarını, vardiyalar arası oluşabilecek aksaklıkların takibini sistem üzerinden yapabilirsiniz.

Su tüketimlerini, sayaçların kontrolünü, bozuk yumurta takibini ve kümes içerisinin ısı, sıcaklık ve nem gibi değerlerini günlük bazda takip edebilirsiniz.

Örnek Günlük Kümes ve Tavuk Verisi Giriş Ekranlarımız;


Günlük girilen değerler ekranın alt bölümünde hızlı rapor ile görüntülenmektedir. Ayrıca raporlar modülünden de detaylı raporlar alınabilmektedir.

Detaylı Bilgi İçin Arayın! 0534 892 37 82