Stok ve Ürün Takip

Stok ve Ürün Takip

Firmanız bünyesinde alım satım yaptığınız tüm Yumurta, Yem, Hammadde, Akaryakıt, Hizmet, Mamül ve Sarf Malzemelerinizi Ürün Yönetim ekranından kaydedebilirsiniz.

Firmanız bünyesinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm stok türlerini ayrı ayrı takip edebilir ve raporlayabilirsiniz. Sistemimizde ürün, yem ve hammadde ile ilgili ihtiyaç duyulması muhtemel tüm raporlar mevcuttur. Firmanızda bu raporlara ek rapor ihtiyacınız olması durumunda bu talepler tarafımızca size özel hazırlanabilecektir.

Ürün - Stok takip sistemi evrensel stok takip özelliklerini barındırmanın yanı sıra yumurta yetiştiriciliği yapan sektöre has özellikler de ayrıca geliştirilmiştir. Kümeslerden toplanan adet yumurtanın paketlenmesi ve stok kartına dönüşümü, yem hammaddelerinin yeme dönüştürülüp kümeslerde tüketilmesi ve tüm işlemlerde maliyet hesabının yapılması gibi takibi ve hesabı zor işlemler stok yönetim modülü sayesinde otomatik olarak yapılmaktadır.

Firmanızın web sitesinde yumurta fiyatlarınızı haftalık olarak yayınlamak isterseniz ürün stok yönetim ekranlarınız sizlerin bu ihtiyacını da karşılayabilmektedir. Ürün Stok yönetim modülümüz farklı sistemlere bilgi servis edebilecek şekilde kurgulanmıştır.

Sitemdeki Tüm Raporları PDF, Excel ve diğer formatlarda indirebilir yada direk yazdırabilirsiniz. Tüm paketlerimizde sınırsız stok ekleme özelliği mevcuttur.

Örnek Stok Tanım Ekranımız;

Detaylı Bilgi İçin Arayın! 0534 892 37 82