Sıkça Sorulan Sorular

Kümes Takip Sistemi

Siz müşterilerimize daha detaylı hizmet verebilmek amacı ile, tarafımıza iletmiş olduğunuz soruların tamamını bir araya getirdik. Aşağıda da belirtildiği üzere Kurumsal Web Sayfası Yaptıran Müşterilerimize Kümes Takip Sistemi ÜCRETSİZ!

Kümes Takip Sisteminin yazılımı ve veritabanı tamamen siz değerli müşterilerimizin isteğine bağlı olarak barındırılıyor. İsterseniz dosya ve veritabanınızı kendi sunucularınıza kurabilir, isterseniz dosyalarınızı ve veritabanınızı bize ait sunucuda çalıştırabilirsiniz.
Kurumsal web sayfamızın genel özelliklerini Fiyatlandırma sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz. Kurumsal web sayfamız tamamen yönetilebilir (Yönetim Panelli) ve isteğinize göre düzenlenebilir.
Kurumsal web sayfamızın tasarımları müşterilerimize özel hazırlanmaktadır. Tasarımlarımız hazırlandıktan sonra resim formatında tarafınıza iletilir. Tasarım için onay alındıktan sonra gerekli çalışmalara başlanır. Tasarım onayından sonra 1 hafta içerisinde web sayfanız yayına hazır hale getirilir.
Eğer halihazırda bir web sayfanız varsa tarafımıza gerekli bilgileri ilettikten sonra gerekli çalışmalara başlayabiliriz (Hosting Paketiniz Gerekli Konfigürasyonu Sağladığı Taktirde). Eğer mevcut bir alan adı ve hosting paketiniz bulunmuyorsa siz müşterilerimiz için hosting ve domain alımları tarafımızdan yapılmaktadır (Bu işlem Ek Ücrete Tabidir ve Bilgiler Tarafınıza İletilmektedir).
Kümes takip sistemini kullanmak istediğinizde DEMO sistemde gördüğünüz tüm sayfalar ve işlemler firmanız içinde gerçekleştirilebilmektedir. Kümes Takip Sisteminde herhangi bir değişiklik yaptırmak istediğinizde iki taraf olarak durumu değerlendirmemiz gereklidir. Örneğin; Rapor ekranlarında xx değerini de görmek istiyorum diye bir talepte bulunduğunuzda firmanızdan herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. İş yükü olarak 3 gün ve üzeri sürecek işlemlerde veya hesap ekranlarındaki köklü değişiklikler ek ücret alınarak işlemleriniz gerçekleştirilecektir.
Sistem Üzerinde EXCEL ile veri aktarım modülümüz bulunmaktadır. Fakat excel verileri firmadan firmaya farklılık gösterdiğinden dolayı incelemek üzere tarafımıza iletebilirsiniz. Eğer büyük bir değişiklik gerektirmiyosa excel dosyanız sistemimize aktarılabilir.
Kümes takip sistemimizi aldığınız zaman eğer hosting ve domain adresiniz mevcutsa kurulum 1 hafta içerisinde tamamlanmaktadır. Eğer EXCEL ile aktarım yapılacaksa veya özel ekran isteniyorsa kurulum süresi iş yüküne göre uzayabilir.
Hayır, kurumsal web sayfası ile kümes takip sistemi tamamen ayrı yapılardır. Bu nedenle Kurumsal Web Sayfanızda Özellikle Kümes Takip Sistemine Bağlantı Vermemizi İstemezseniz, Kurumsal Web Sayfanızı Ziyaret Eden Kullanıcılar kümes takip sistemini kesinlikle göremezler. Kümes takip sistemi (SubDomain) adı verilen alt adreslerde çalışır (Örneğin: firmaniz.alanadiniz.com). Aynı zamanda google, yandex vs. arama motorları Kümes Takip Sistemi'ni arama sonuçlarında gösteremeyecek şekilde ayarlanır.
Evet, kurumsal web sayfanızda ürünlerinizi ekleyip çıkarabilir, ürün detay sayfasında detaylı bilgi verebilirsiniz. Fakat kurumsal web sayfası üzerinden kredi kartı ile satış yapamazsınız. Kurumsal web sayfası bir e-ticaret paketi değildir. Kurumsal web sayfanız üzerinden sipariş alabilir, kapıda ödeme saçeneğini kullanabilirsiniz.


Referanslarımızdan Bazıları Aşağıda Listelenmiştir. Daha detaylı bilgi için Divizyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.